.

.

New
LIRUXUN Vintage štýl Drevená Parochňa Čiapka klobúk stojan stojan Stojany parochne klobúk displej držiak stojan Baseball Cap skladovanie

LIRUXUN Vintage štýl Drevená Parochňa Čiapka klobúk stojan stojan Stojany parochne klobúk displej držiak stojan

€ 2.33

Skladom
Na sklade.

Kvalitný polystyrénový materiál, odolný pre dlhé použitie ime, ľahko sa čistí. Ženská tvár, vhodná na vystavenie salónu ,Klenotníctvo ,Obchod s klobúkmi ,Obchod s parochňami, domácu dekoráciu alebo model maľovania. Skvelé na vystavenie parochní, klobúkov, šatiek, šperkov, šatiek, slúchadiel a vitrín. Manekýnová hlava môže byť použitá na rovnom povrchu, aby ste si precvičili masážne techniky a zostali stabilné pre pohodlné používanie. Ľahký a prekvapivo silný, ktorý môže dať vášmu podnikaniu profesionálny vzhľad. Samostatne stojaci stojan na klobúky a parochne s dizajnom vo vintage štýle.Odolná široká základňa a robustná drevená konštrukcia na zavesenie všetkých druhov čiapok.Dáždnik v tvare držiaka pomôcť udržať svoje klobúky, rovnako ako parochne tvar, zatiaľ čo je uložený.Vhodné pre domáce alebo komerčné použitie, ako je obchod/Obchod s látkami, výstavné okno atď.Skvelé na zavesenie prilby, čiapok, čiapok, Fedorov, nadhadzovačov, slamených klobúkov.Špecifikácia : Materiál : Drevoveľkosť : Cca.Spodný priemer : 14,5 cm/5,7 palca priemer hlavy : 12 cm/4,7 palca výška : 40 cm/15,7 palca výška : 32 cm/12,6 palca výška : 25 cm/9,8 palca balenie obsahuje : 1 kus stojan na klobúk Poznámka : -prosím, povoľte, aby sa 1-3 cm líšilo v dôsledku manuálneho merania.-Z dôvodu odlišného displeja a odlišného svetla nemusí obrázok odrážať skutočnú farbu položky. Ďakujeme za pochopenie.

Základné charakteristiky

Material:
Wood
Size:
Approx.
Bottom Diameter:
14.5cm/5.7 inch
Head diameter:
12cm/4.7 inch
L:
Height:
40cm/15.7 inch
M:
Height:
32cm/12.6 inch
S:
Height:
25cm/9.8 inch
Package Includes:
1 Piece Hat Display Stand:
Note:
-Please allow 1-3CM differs due to manual measurement.:
-Due to the different display and different light, the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks for your understanding. :
Obnovené

Las mejores ofertas