.

.

New
Vrecko na ľad, opakovane použiteľný ľadový obklad opakovane použiteľný ľadový obklad horúci vodný vak prázdny ľadový obklad na krk hlava noha členok bolesti hlavy bolesť kolena studené obaly pre deti tínedžeri dospelí

Vrecko na ľad, opakovane použiteľný ľadový obklad opakovane použiteľný ľadový obklad horúci vodný vak prázdny

€ 20.14

Skladom
Na sklade.

2 použitie metód : ľadový obklad sa používa pri horúcej a studenej terapii, ľadový obklad môže znížiť opuch, tepelný obklad môže zlepšiť bolesť atď. Opakovane použiteľné vrecko na ľad môžete použiť doma, vziať si ho do kancelárie, na cesty alebo na outdoorové športy. Široko použiteľný ľadový obklad : opakovane použiteľný ľadový obklad je možné použiť viackrát so studenou alebo teplou vodou. Skvelé pre dospelých, aplikujte na krk, hrudník, členky, nohy, kolená, brucho, chrbát, ramená a ďalšie. Opakovane použiteľný ľadový vak na zranenia sa ľahko používa, s veľkým otvorom uzáveru, ktorý umožňuje ľahké plnenie kociek ľadu alebo drveného ľadu. Skvelé výkonové ľadové obaly : bezpečné vrecko na ľad, mäkký, vodotesný a poddajný obal na udržanie horúcej a studenej vody dlhšie ako gélové balenia alebo iné vrecká, veko odolné voči úniku a vodotesný dizajn. Vrecko na ľad je navrhnuté tak, aby sa zmestilo na akýkoľvek povrch tela. Mäkká tkanina poskytuje pohodlie a pokrytie poranenej oblasti, vrecko na ľad sa ľahko používa, je studené oveľa dlhšie ako tradičné gélové balenia. Terapia chladom s veľkým kalibrom : vrecko na ľad s kalibrom 5 cm, ľahko sa pridávajú kocky ľadu a voda (nie viac ako 2/3) na terapiu chladom. Pridajte horúcu vodu na hypertermiu (nie viac ako 2/3), nevarte, najlepšie je 50 až 60℃. Vrecko na ľad s veľkým otvorom na viečko, ktoré umožňuje ľahké plnenie kociek ľadu alebo drveného ľadu. Vhodné pre športové zranenia a prvú pomoc. Ľahký a prenosný studený obal : ľadový obal je ľahký, malý a ľahko sa prenáša. Perfektne sa hodí do vašej domácnosti, kancelárie, auta a cestovnej tašky. Tepelné balenie okamžite získa upokojujúcu úľavu od horúcej alebo studenej terapie. Ako používať : Metóda 1 (studený kompres) : 1. Otvorte veko, vložte malé množstvo vody a vložte kocky ľadu. Objem kociek ľadu predstavuje 1/2 až 2/3 kapacity ľadového balenia. 2.pevne zatvorte veko. Dávajte pozor nie je ľahké pevne upevniť, keď je veko naklonené. 3. Vložte ľadový obklad na studený obklad a zafixujte ho obväzom alebo špeciálnym ochranným vybavením. 4. Aby sa zabránilo príliš studenému baleniu ľadu, môžu sa ako podložky použiť uteráky a spodná bielizeň. 5. Aby sa zabránilo poškriabaniu okrajov a rohov kociek ľadu, je možné okraje a rohy kociek ľadu pred použitím umyť vodou. Metóda 2( horúci obklad) : 1. Otvorte veko a nalejte teplú vodu Pod 60℃ do 2/3 stupňa. 2. Zakryte veko a oddeľte teplý kompres uterákom alebo spodnou bielizňou. 3. Je vhodnejšie vstrekovať vodu pomocou ohrievača vody s funkciou nastavenia teploty. Špecifikácia : Typ Položky : Vrecko Na Ľad Farba : Biela Kaliber : Pribl. 5cm / 1,9 in Zoznam balení : 1 x vrecko na ľad Poznámka : 1. Na vonkajšej strane ľadového balenia je voda, je to normálne, nie z ľadového balenia uniká voda.2. Manuálne meranie, povoľte niektoré chyby.

Základné charakteristiky

Item Type:
Ice Bag
Color:
White
Caliber:
Approx. 5cm/1.9in
Package List:
1 x Ice Bag :
Note:
1. There is water on the outside of the ice pack, this is normal, not the ice pack leaking water.2. Manual measurement, please allow some errors. :
Obnovené

Las mejores ofertas