.

.

New
Lohang 2-Pc kreatívny držiak na mydlo v tvare listu Samovypúšťacia miska na mydlo, protišmyková priehľadná škatuľka na mydlo skladovacie puzdro nádoba na špongiu s prísavkou do kúpeľne, kuchyne

Lohang 2-Pc kreatívny držiak na mydlo v tvare listu Samovypúšťacia miska na mydlo, protišmyková priehľadná škatuľka

€ 2.10

Skladom
Na sklade.

【Kreatívny tvar listu a trojuholníkový dizajn】 Naša nádoba na mydlo využíva dizajn bočníka v tvare V a trojuholníka, ktorý zabraňuje skĺznutiu mydla a dôkladnejšiemu odtoku, takže vaše mydlo je čistejšie, suchšie a predlžuje životnosť. Jednoduché použitie, krásne a môže umiestniť rôzne veľkosti. 【Výkonná silikónová prísavka】držiak mydla v tvare listu s vodopádovou samovypúšťacou štruktúrou. Táto škatuľka na mydlo na listy sa ľahko inštaluje, nie je potrebné ju dierovať a má silnú priľnavosť, je vhodné ju vziať a vložiť,čo môže udržať ochranný prostriedok na mydlo stabilný. 【Multifunkčné a mydlové držiaky aplikačné scenáre】Samovypúšťacia miska na mydlo, viacúčelová, úložná Kúpeľňa triviálna, rozlúčková chaotická, môže dať mydlo, špongiu na umývanie riadu, kefu a ďalšie malé veci.Môže byť umiestnený v akomkoľvek bare, stole, vani, umývadle, kúpeľni, kuchyni, kuchynskom dreze, sprchovej vaničke na mydlo a na ďalších miestach. 【HIGN QUALITY & ecofriendly materiál】podnos na mydlo je vyrobený z ABS plastu s dobrým povrchom,bez farby alebo škvŕn na povrchu misky na mydlo.Samostatný dizajn základne a podnosu, veľmi ľahko sa rozoberá a ľahko sa čistí.Hign kvalitný materiál umožňuje používať na dlhú dobu. 【100% zaručená & kúpiť s dôverou】Zaviazali sme sa poskytovať najlepšie produkty a služby pre vás. Ak nie ste úplne spokojní s nákupom držiaka na mydlo na listy, neváhajte nás kontaktovať. Držiak na mydlo v tvare listu Lohang perforovaný voľne stojaci prísavkový odtokový Stojan Toaletný box na mydlo do kúpeľne Kuchynské Príslušenstvotento kreatívny držiak na mydlo v tvare listu od spoločnosti Lohang je vyrobený z prvotriedneho materiálu ABS + PS so silikónovou prísavkou, tento číry alebo odolný voči korózii.Náš držiak na mydlo umožňuje, aby voda automaticky prúdila z odtokového otvoru do umývadla. Vysušuje mydlo ľahšie a znižuje zvyšky. Najdôležitejšie je, že už nemusíte vylievať vodu z nádoby na mydlo. Špecifikácia : Materiál : ABS + PS + silikagélfarba : šedá,modrá hmotnosť : 9,4 ounces Size : 3,6 x 4,72 x 5,31 palca rozmery balenia : 7,87 x 7,16 x 3,94 palca vlastnosti produktu : Samovypúšťanie dizajn : automatické odvodnenie umožňuje rýchle prúdenie vody do drezu. Udržujte položky suché a čisté.Výkonné Silikónové odsávanie : pevné odsávanie základne pomáha mydlovej miske pevne stáť a nemusíte sa obávať, že spadne.Kreatívny dizajn tvaru listu : dizajn listov robí váš dom krajším a módnejším.ABS + PP plastový materiál, aby bol odolnejší a šetrnejší k životnému prostrediu.Viacúčelový úložný priestor v kúpeľni triviálny, rozlúčte sa s chaotickým, môžete dať mydlo, špongie na umývanie riadu, kefy a iné malé predmety.Ideálne pre kúpeľňu, kuchyňu, sprchu, práčovňu alebo mudroom.Jednoduchá inštalácia : krabica na mydlo sa ľahko inštaluje bez potreby dierovania. Môžete vytiahnuť a presunúť sa do požadovanej polohy.

Základné charakteristiky

Material:
ABS + PS + silica gel
Color:
Grey,Blue
Weight:
9.4 ounces
Size:
3.6 x 4.72 x 5.31 inches
Packed dimensions:
7.87 x 7.16 x 3.94 inches
Product Features:
Self-draining design:
Automatic drainage allows water to quickly flow into the sink. Keep items dry and clean.
Powerful silicone suction:
The firm base suction helps the soap dish stand firmly, and you don't need to worry about it falling off.
Creative leaf shape design:
Leaf design makes your house more beautiful and fashionable.
ABS+PP plastic material ,make it more durable and environmentally friendly.:
A multi-purpose, bathroom storage trivial, say goodbye to messy, can be put soap, dishwashing sponges, brushes and other small objects.Perfect for bathroom, kitchen, shower, laundry room, or mudroom.:
Easy To Install:
The soap box is easy to install with no need to punch holes. You can pull up and move to the position you want.
Obnovené

Las mejores ofertas